Zateplování fasády

 
ZATEPLENÁ FASÁDA – ZNAČNÉ ÚSPORY A NEJEN TO...

Zateplování domů je v dnešní době kdy náklady za energie tvoří nemalé výdaje z našich peněženek velice dobrou investicí s krátkou dobou návratnosti. Jeho důsledky cítíme okamžitě a nejde přitom jen o finanční úspory.

• Snížíte náklady na vytápění, spotřeba tepelné energie se za rok u běžných domů pohybuje okolo 120 kWh/m2, u nízkoenergetických zateplených domů 50 kWh/m2. Zateplením domu jste tak schopni průměrně ušetřit až 50 % energie, kterou spotřebujete na vytápění v současné době.

• Bydlíte zdravěji, díky zateplení rodinného domu se totiž snižuje riziko vzniku tepelných mostů a kondenzace vodních par na chladných místech stěn. Při zateplení domu a správném větrání, nemají plísně žádnou šanci. Naopak se zvýší tepelná pohoda v obytných prostorách a zlepší vnitřní mikroklima.

• Chráníte životní prostředí, zateplení domu má za následek nižší spotřebu energie nejen na vytápění, ale i na případný provoz klimatizace v létě. Zateplování domů značně přispívá ke snížení škodlivých emisí v přírodě.

• Zhodnotíte dům, mimo nižších provozních nákladů zateplení domu zajistí obecně lepší užitné vlastnosti. Zvýšíte odolnost konstrukce budovy proti povětrnostním vlivům a eliminujete negativní vliv teplotních změn na konstrukci domu. Hezký vzhled je pak další nezanedbatelnou přidanou hodnotou zateplení domu. 

Zdarma poskytnutá telefonická konzultace, prodiskutování konkrétních technických nejasností se zákazníkem přímo na stavbě, zaměření a vypracování položkové cenové kalkulace je pro nás naprostou samozřejmostí. 

 

Kontaktovat nás můžete na telefonních číslech +420 777 048 054, +420 545 230 301, e-mailem na adrese info@tokarex.cz