Pokládka lité podlahy

Ve srovnání s klasickými potěry je pokládka lité podlahy velmi rychlá a jednoduchá. Na místo stavby dopravujeme lité potěry speciálních návěsů Bremat nebo TransMix – plně automatizovaných zařízení k výrobě tekutých potěrů po pokládku lité podlahy přímo na stavbě zákazníka.

Pokládka lité podlahy návěsem Bremat nebo TransMix

Návěsy jsou vybaveny zásobníky surovin pro výrobu cca 14 m³ litého potěru, míchacím zařízením ovládaným počítačem a výkonným šnekovým čerpadlem, kterým je čerstvý potěr ihned po namíchání dopravován na místo uložení. Při provozu zařízení není potřeba žádné elektropřípojky, Bremat i TransMix je vybaven vlastním agregátem.

Jediným požadavkem je připojení na vodovodní řád ve vzdálenosti do 50 m od stanoviště. Díky velké kapacitě a výkonu zařízení je pokládka lité podlahy kontinuální bez nežádoucích časových prodlev. Kvalita litého potěru je stabilní a množství vyrobeného materiálu přesně kontrolováno.

Hlavní výhody

  • Přesné dávkování surovin při plně automatizované výrobě zaručuje stabilní kvalitu anhydritového litého potěru i cementového litého potěru.
  • Pokládka lité podlahy probíhá bez prostojů a nežádoucích prodlev při zpracování, výroba je naprosto kontinuální.
  • Zařízení Bremat i TransMix je na stavbě pouze po nezbytně nutnou dobu, kdy probíhá pokládka lité podlahy.
  • Litý potěr je vyroben jen ve skutečně potřebném množství – výhoda hlavně pro menší zakázky v rodinných domech.
  • Investor může kontrolovat spotřebu materiálu i v průběhu realizace.
  • Na zřízení staveniště jsou minimální požadavky.

Pokládka lité podlahy je ideální řešení pro každou stavbu. Vaši poptávku nebo dotazy nám můžete sdělit na telefonních číslech +420 777 048 054, +420 545 230 301, e-mailem na adrese info@tokarex.cz nebo vyplněním a odesláním elektronické poptávky. Obratem Vám zašleme položkovou cenovou kalkulaci s aktuální cenou pro konkrétní zakázku.

Poptávkový formulář

Osobní údaje

Skladba podlahy


Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů