Lité podlahy

Lité podlahy jsou v současné době jedním z nejpoužívanějších řešení podlah ve stavebnictví a jejich výhody ocení nejen stavební společnosti, ale i drobní stavebníci. Při konstrukci litých podlah se jako materiál využívají dvě varianty – anhydritový litý potěr nebo cementový litý potěr.

Mezi hlavní výhody litých podlah patří prakticky dokonalá rovinatost, díky které můžeme přímo na litou podlahu pokládat dlažby, plovoucí podlahy i koberce. Proti klasickému cementovému potěru s plastifikátorem v případě podlahového topení mohou na první pohled působit lité podlahy jako dražší, ale při součtu všech nákladů spojených s realizací klasického potěru, jako je uložení armovacích sítí, spotřeba většího množství materiálu, nutné následné znivelování stěrkami apod., je celková cena lité podlahy nižší. Navíc vám poskytne litá podlaha obrovskou časovou úsporu při realizaci a možnost zatížení po velmi krátkém čase. Lité podlahy jsou vhodné i do skladovacích a výrobních hal a garáží.

Pokud hledáte kvalitní firmu na zhotovení lité podlahy v Brně, neváhejte se na nás s důvěrou obrátit. Máme za sebou mnoho úspěšných realizací lité podlahy v Brně i širokém okolí. O naší profesionalitě a kvalitní práci svědčí spousta spokojených zákazníků, jejichž reference najdete na www.NejRemeslnici.cz.

Kontaktujte nás

Poptávku na lité podlahy nebo Vaše dotazy nám můžete sdělit na telefonních číslech +420 777 048 054, +420 545 230 301, e-mailem na adrese info@tokarex.cz nebo vyplněním a odesláním elektronické poptávky. Obratem Vám zašleme položkovou cenovou kalkulaci s aktuální cenou pro konkrétní zakázku.

Poptávkový formulář

Osobní údaje

Skladba podlahy


Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů