Lité podlahy pro skladovací a výrobní haly

Průmyslové betonové podlahy jsou důležitou součástí každé výrobní a skladovací haly. Každá z těchto podlah musí splňovat náročné podmínky pro provoz a především pro bezpečnost práce.

Lité podlahy

Průmyslové podlahy jsou navrženy tak, aby odolávaly statickému a dynamickému zatížení. Z toho důvodu je zapotřebí, aby podlaha ve výrobní či skladovací hale vykazovala minimální opotřebení. A to dlouhodobě.

Podlahy do průmyslové haly

Povrch podlahy do průmyslové haly lze opatřit nášlapnou vrstvou. Vytváříme podlahy dle specifických požadavků zákazníka. Provádíme také zatěžování podlahy v době zrání, abychom zajistili perfektní výsledek. Toto zatěžování je prováděno v několika fázích až do plného zatížení.

Opravy betonových podlah

Jestliže dojde k jakémukoliv poškození, například pádem těžkého předmětu, nedostatečnou ochranou povrchu, je na místě betonovou podlahu opravit. V některých případech je poškozenou část vyříznout v pravidelném tvaru, kdy následně dojde k zacelení místa. Jiné poškození si vyžaduje odbourání poškozeného místa a s ním spojené odstranění nečistot.

Variant poškození může být celá řada. Jsme připraveni vám pomoci a vrátíme vaši podlahu do původního provozuschopného stavu.

Kontaktujte nás

Pokud potřebujete průmyslovou betonovou podlahu do své výrobní či skladovací haly, kontaktujte nás. Zajistíme vám prvotřídní podlahu, na kterou se budete moci spolehnout. Poptávku nebo Vaše dotazy nám můžete sdělit na telefonních číslech +420 777 048 054, +420 545 230 301, e-mailem na adrese info@tokarex.cz nebo vyplněním a odesláním elektronické poptávky. Obratem Vám zašleme položkovou cenovou kalkulaci s aktuální cenou pro konkrétní zakázku.

Poptávkový formulář

Osobní údaje

Skladba podlahy


Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů