Cena lité podlahy

Vzhledem k výhodám jako je rychlost realizace a celková kvalita díla, je cena litých podlah velmi příznivá. Ve srovnání s tradičním cementovým potěrem, u kterého náklady narůstají o použití armovacích sítí a další nezbytné kroky, je za obvyklých podmínek cena lité podlahy nižší nebo minimálně srovnatelná.

Obecný ceník lité podlahy však není možné stanovit paušálně za m2 u anhydritové ani cementové lité podlahy. Kvůli vlivu určitých faktorů na konečnou cenu se u konkrétních zakázek cena lité podlahy liší.

Faktory ovlivňující cenu litých podlah:

Obecně lze však říci, že čím je zakázka větší, tím je i výsledná cena lité podlahy nižší a opačně. Je to způsobeno především cenou za dopravu, která je stejná při velkém i malém objemu zakázky.

Orientační ceník lité podlahy:

Kontaktujte nás, cenová kalkulace zdarma

Pokud Vás zajímá cena lité podlahy pro konkrétní zakázku nebo máte jakékoli dotazy, kontaktujte nás na telefonních číslech +420 777 048 054, +420 545 230 301, e-mailem na adrese info@tokarex.cz nebo vyplněním a odesláním elektronické poptávky. Obratem Vám zašleme položkovou cenovou kalkulaci s aktuální cenou pro konkrétní zakázku.

Poptávkový formulář

Osobní údaje

Skladba podlahy


Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů