Lité podlahy do garáže

Proč zvolit litou podlahu do garáže? Protože do garáže beton patří. Litá podlaha vzniká tak, že se z přístroje lije na zem speciální směs. Ta může být buďto betonová nebo anhydritová. Pokud se ale budeme bavit pouze o garáži, pak jistě doporučujeme betonovou variantu.

Proč litá betonová podlaha do garáže?

Důvodů je hned několik. Jde o efektivní řešení, které vydrží mnoho let, zvládne velké zatížení a především lité betonové podlaze nevadí vlhkost. Což u garáží hraje velmi významnou roli.

Jaké jsou největší výhody betonové podlahy?

Rychlost realizace je v porovnání s ostatními metodami zcela odlišná. Materiál rychle zatvrdne, čímž vám ušetří čas i peníze. Podlaha je po vylití betonu dokonale rovná. Na beton poté přijde finální podlahová vrstva, která se pohodlně usadí na vytvořený povrch a celou podlahu zastřeší.

Existuje několik variant pro finální podlahovou vrstvu. Jedním z nich je klasická dlažba, která vydrží věky. Druhou možností je epoxidový nátěr, což je několik vrstev barvy na základu. Tento nátěr je však třeba po letech obnovovat. Třetí možností je stěrka. Ta je o něco složitější, ale trvalá.

Největší výhodou je však odolnost vůči posypové soli, provozním kapalinám nebo dalším chemikáliím.

Chci podlahu do garáže

Litá podlaha je vhodná pro všechny typy garáží. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. Připravíme vám návrh na míru, provedeme realizaci. Vše tak, abyste v co nejkratším čase mohli zaparkovat ve své garáži.

Poptávkový formulář

Osobní údaje

Skladba podlahy


Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů