Cementové podlahy

Lité cementové podlahy jsou řešením především v případech, kdy použití anhydritové podlahy není možné, což se stává například v průmyslových prostorech trvale zatížených mokrým provozem, kolem krytých bazénů, veřejných sprch apod.

Cementové podlahy jsou řešením konstrukce pod konečnou nášlapnou vrstvu – podlahovou krytinu – a představují nový oblíbený stavební materiál v současné moderní výstavbě. Ve srovnání s klasickým zavlhlým cementovým potěrem jsou moderní lité cementové podlahy řešením s mnoha praktickými výhodami, jako je snadnější, přesnější a v neposlední řadě také mnohem rychlejší způsob provádění cementové podlahy. Tím dojde nejen ke zrychlení práce a snížení potřebného množství pracovníků, ale také ke zlepšení konečných vlastností konstrukce cementové podlahy. Díky tomu jsou i celkové náklady spojené s prováděním lité cementové podlahy mnohem nižší.

Tyto výborné vlastnosti a jednoduchý způsob pokládky lité cementové podlahy zajišťují výrazné zlepšení podmínek na stavbě. Po aplikaci je cementová podlaha homogenní v celé své vrstvě a není zapotřebí dalšího hutnění. Cementová podlaha je velmi vhodná i pro podlahové topení – při pokládce nevytváří žádné dutiny a tak jsou topné trubky dokonale obklopeny potěrem, který skvěle přenáší teplo.

Obliba a uplatnění litých cementových podlah v moderním stavebnictví stále stoupá díky jejich výhodným vlastnostem. Cenu úměrnou vysoké kvalitě a především časové výhody spojené s použitím cementové podlahy ocení každý investor. Litá cementová podlaha je pochozí po 24 až 48 hodinách a 60% zatížení snese již po 7 dnech.

Hlavní výhody lité cementové podlahy

Kontaktujte nás

Poptávku na zhotovení lité cementové podlahy nebo Vaše dotazy nám můžete sdělit na telefonních číslech +420 777 048 054, +420 545 230 301, e-mailem na adrese info@tokarex.cz nebo vyplněním a odesláním elektronické poptávky. Obratem Vám zašleme položkovou cenovou kalkulaci s aktuální cenou pro konkrétní zakázku.

Poptávkový formulář

Osobní údaje

Skladba podlahy


Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů