Anhydritové lité podlahy

Anhydritové podlahy, také nazývané jako anhydritový potěr, se díky svým vlastnostem při současné výstavbě používají stále častěji a při instalaci podlahového topení se stal anhydritový potěr naprostou samozřejmostí.

Cementové lité podlahy

Lité cementové podlahy jsou řešením především v případech, kdy použití anhydritové podlahy není možné, což se stává například v průmyslových prostorech trvale zatížených mokrým provozem, kolem krytých bazénů apod.

Již řadu let se naše společnost specializuje výhradně na pokládku litých podlah. Díky našim dlouholetým zkušenostem je od nás realizace anhydritové podlahy, nebo cementové lité podlahy prováděna vždy profesionálně a v požadované kvalitě.

Reagujeme i na poptávky malého rozsahu, o které nemá většina firem zájem. Snažíme se všem zákazníkům maximálně vyjít vstříc při řešení jejich požadavků a problémů, při realizaci lité podlahy. Drobným stavebníkům, kteří si chtějí před pokládkou anhydritové podlahy připravit izolační souvrství svépomocí, poskytujeme standardně na místě stavby technické poradenství s návrhem nejlepšího možného řešení.

Naše reference

Zakládáme si především na spokojenosti zákazníka, kladné reference jsou pro nás nejlepší reklama

Kontaktujte nás